اولین Asgardian فضای کشور تاسیس است

guobingwang   13/10/2016   دیدگاه‌ها برای اولین Asgardian فضای کشور تاسیس است بسته هستند

با توجه به انگلیسی “دیلی میل” گزارش در 12 اکتبر، 11، یک تیم بین المللی از دانشمندان اعلام کرد استقرار اولین کشورهای در فضا، نام Asgardia، طراحی شده برای محافظت از سیاره از سیارک ویرانگر، پروژه
اولین گام در سال آینده به پرتاب ماهواره.
علاوه بر این، از این پس، مردم می توانند در وب سایت پروژه Asgardia ثبت نام، اولین 100.000 ثبت نام خواهد شد شهروندان Asgardia.

با توجه به رهبر پروژه، گفت: از طریق ایجاد یک Cheap Cigars جدید صفحه & ldquo؛ کار & rdquo؛، مالکیت پروژه ملی فضا برای مردم و فضا برای ایجاد یک چارچوب جدید برای وضعیت به عنوان یک کشور مستقل است.
رهبر تیم بنیانگذار مرکز تحقیقات حمل و نقل هوایی بین المللی ایگور Ashurbeyli است، در 11th او برنامه تکان دهنده در یک کنفرانس خبری در پاریس اعلام کرد.
کار مقدماتی

برنامه تیم خواهد بود که استفاده از علم و فن آوری پیشرفته ترین برای ایجاد یک سد برای محافظت از بشریت، متوقف کردن این تهدید از انسان ساخته شده یا فضای طبیعی، از جمله زباله های فضایی، شعله های خورشیدی، سیارات تاثیر.
برآورد شده است که فضای وجود دارد قابل ردیابی تا 20،000 قطعه از آشغال های فضایی، فضا و ماده به خودی خود تهدیدی برای حیات بر روی زمین در برخواهد داشت.

بر اساس Ashurbeyli گفت: صفحه & ldquo؛ Asgardia دولت بالغ و مستقل است، در آینده تبدیل به یک عضو از سازمان ملل متحد، اهمیت آن در وجود یک حفاظت فضای صلح آمیز نهفته است، برای جلوگیری از اختلافات بر روی زمین به فضا گسترش یافته است.
کار & rdquo؛

به گفته پروفسور رام Jakhu از دانشگاه مک گیل کانادا، گفت: صفحه & ldquo؛ حکومت برای فضای بیرونی، استقرار یک رژیم حقوقی فضای جهانی واقعی و منحصر به فرد ضروری است، آن تضمین خواهد کرد که اکتشاف فضا است
را به صورت پایدار انجام، آن است که برای مقاصد صلح آمیز، بلکه به انسان سودمند است، از جمله کسانی که زندگی بر روی زمین و در فضا برای نسل های آینده است.
کار & rdquo؛