دانشمندان کانادایی توسعه شدن ویتامین، باتری محور

guobingwang   19/08/2016   دیدگاه‌ها برای دانشمندان کانادایی توسعه شدن ویتامین، باتری محور بسته هستند

چپ ویتامین درایو لیتیوم یون باتری شماتیک است، درست است روشن چراغ LED قرمز این باتری زیستی.

توجه به وب سایت اخبار علمی گزارش شده است که، در حال حاضر، یک دانشگاه تورنتو تیم تحقیقاتی به منظور توسعه یک شدن انرژی باتری را می توان در بدن زیستی مشتق شده ذخیره می شود.
آخرین پژوهش، در شماره ژوئیه 14، از چاپ “مجله مواد و ابزار کاربردی پیشرفته.”

باتری جدید شبیه به بسیاری از باتری های لیتیوم یون تجاری در دسترس است، اما یک تفاوت وجود دارد، آن را با استفاده از ویتامین B2 در فلاوین به عنوان کاتد، بخشی از جریان ذخیره سازی، زمانی که یک دستگاه به نسخه فعلی متصل است.

نویسندگان این مطالعه، گروه دویت شیمی، دانشگاه تورنتو – لس Seve به (دوایت Seferos) دکتر .: صفحه & ldquo؛ ما مشاهده کرده اند که مطالعه خواص مواد طبیعی در طول زمان، می توان برای برای طیف وسیعی از محصولات الکترونیکی مصرفی در ساختار مولکولی پیچیده است.
هنگامی که شما به دقت تجزیه و تحلیل ساختار پیچیده ای از به طور طبیعی، زمان کمتر خواهد شد مورد استفاده برای ایجاد مواد جدید است.
کار & rdquo؛

اگرچه اجزاء سلول زیستی مشتق شده توسعه یافته قبلی است، اما این اولین استفاده از پلیمر است & mdash زیستی مشتق شده است؛ & mdash؛ و ذرات زنجیره ای طولانی به عنوان الکترود، مواد پلاستیکی اجازه می دهد تا انرژی ذخیره شده در باتری ویتامین تشکیل در طبیعت، هزینه های آن
کبالت: ارزان و آسان برای ساخت، روند کند فلزات مضر تاثیر بر محیط زیست، برای مثال استفاده نمی کند.

مطالعه همکاری نویسنده، گروه شیمی، دانشگاه تورنتو تیلور – ترون (تایلر شون) گفت: صفحه & ldquo؛ با مواد درست، واکنش پس از چند آزمایش، در بسیاری جهات، آن را مانند یک شکست به نظر می رسد، اما در کل روند پایبندی
تلاش مداوم هنوز هم برخی از اکتشافات مهم است.
کار & rdquo؛ دانشمندان با آزمایش انواع پلیمرهای زنجیره بلند به طور تصادفی کشف ویتامین B2 در فلاوین است، که یک گروه سمت مولکول پلیمری خاص متصل به یک مولکول زنجیره ای طولانی صفحه & ldquo؛ ستون فقرات کار & rdquo؛ در.

باتری لیتیوم-یون و فلاوین با هم، یک ظرفیت / G 125 میلی آمپر بیش از 2.5 ولت دارند، محققان اشاره شد، استفاده از فلز لیتیوم به عنوان آند در یک دستگاه، پلیمر به عنوان کاتد.
در همان زمان، ما تایید کرد که مواد دارای نسبت بالاتری از مولکول ریبوفلاوین عملکرد کوچک است، که در بالاترین کاتد پلیمری انرژی زیستی مشتق شده است.

Seve به دکتر راس گفت: صفحه & ldquo؛ ویتامین B2 هر یک قادر به پذیرش دو الکترون، به طوری که آن را آسان برای تنوع بخشیدن به اتهام از مولکولهای دیگر با ظرفیت بالاتر است.
کار & rdquo؛