دانشمندان کشف سیاره کوتوله پلوتو جدید فراتر از

guobingwang   13/10/2016   دیدگاه‌ها برای دانشمندان کشف سیاره کوتوله پلوتو جدید فراتر از بسته هستند

بسیاری از ستاره های دنباله دار در کمربند کویپر یا ابر اورت نشات گرفته، اما مدار بیضی شکل خود آنها را به خورشید بکشید، اگر چه به طور کلی بخش بیرونی منظومه شمسی است که عمدتا متشکل از اجرام آسمانی کوچک تشکیل شده از پلوتو در نظر گرفته.

بر اساس گزارش رسانه های خارجی، در عکس خانواده در منظومه شمسی، علاوه بر این از یک چهره جدید.
علاوه بر این به پلوتو، دانشمندان یک سیاره کوتوله جدید کشف کرده اند.
بر اساس این گزارش NPR، سیاره کوتوله به نام صفحه & ldquo؛ 2014UZ224 کار & rdquo؛، قطر حدود 530 کیلومتر از خورشید 8.5 میلیارد کیلومتر است.
در مقایسه، بزرگترین قمر پلوتون، شارون قطر 1200 کیلومتر و اوج از خورشید است 7.3 میلیارد کیلومتر است.
برای 2014UZ224، در صفحه & ldquo؛ سال کار & rdquo؛ (سیاره کوتوله در مورد زمان مورد نیاز برای دور تاریخ) حدود 1100 است.
برای مقایسه، پلوتو در صفحه & ldquo؛ در کار & rdquo؛ تنها در مورد 248 سال است.
سیاره مرکز جزئی نیز اشیاء تازه کشف شده را تایید کرد.
استاد دانشگاه میشیگان نجوم

دیوید گردز NPR گفت، علم Cheap Cigars خانه توسط دستگاه دوربین انرژی تاریک است (DECam) نامیده می شود کشف سیاره کوتوله.
همه ما می دانیم که جهان در حال شتاب گسترش، و در پشت این مکانیزم رانندگی دانشمندان به سرعت بخشیدن به گسترش انرژی تاریک به اصطلاح.
به درک دقیقا همان چیزی است که انرژی تاریک، آمده است، دانشمندان به خصوص DECam به مشاهده کهکشان ها و ابرنواختر (انفجار ستاره) دور شدن از زمین در این روند، به منظور رسیدن به سرنخ های بیشتری ایجاد کرده اند.
یکی دیگر از برنامه ای به نام بررسی انرژی تاریک (DES).
این برنامه با استفاده از به داده ها مدار بسته از DECam تولید کل جهان از صفحه & ldquo؛ کار & rdquo؛، به ارائه نقشه ها و اطلاعات در مورد تحقیق انرژی تاریک.

DES است به نقشه ماده تاریک در حال حاضر استفاده شده است (حسابداری برای 80 درصد از جرم کل جهان است، اما ماهیت دقیق آنها هنوز هم یک راز) تحقیق و برای پیدا کردن اشیاء ناشناخته.
با توجه به اطلاعات از سایت کار، بخشی از DES در حال کار در مورد هنگامی که یک فرکانس هفته از چندین حوزه کوچک در آسمان ساقه عکس.
این امکان را برای ما به برخی از اکتشافات جدید است.
با وجود جابجایی ظاهری ستارگان و کهکشان ها ما همیشه در همان موقعیت در آسمان باقی بماند، نسبتا به زمین نزدیک و خورشید در آسمان در اطراف تجربه از یک هفته یا چند هفته ظاهر شد.

با توجه به NPR می گویند، چند سال پیش، گردز نیاز به برخی از دانشجویان دوره کارشناسی به دنبال نادیده اجرام منظومه شمسی در نقشه آسمان.
گردز گفت: چالش برخی از مشکلات.
چرا که با وجود مشاهدات از اراده یک منطقه، فاصله بین دو مشاهده ثابت نیست.
با این حال، دانش آموزان یک روان کامپیوتر مربوطه برای مقابله با نوسانات در دوره مشاهده، و با موفقیت حرکت اجرام آسمانی شناخته شده است.
NPR گزارش داد که قبل و بعد از محققان دو سال طول کشید تا مطمئن شوید که 2014UZ224 کشف.
اگرچه مدار آن به طور کامل مشخص نشده است برای این کشف دانشمندان گفتند که به اعتقاد 2014UZ224 در منظومه شمسی از خورشید در یک سوم آسمانی دور.

قبل از این کشف، دسترسی به داخل منظومه شمسی صفحه & ldquo؛ سیاره کوتوله کار & rdquo؛ کوچکترین نام آسمانی سرس است.
این است که در کمربند سیارک ها بین مریخ و مشتری واقع شده است.
گردز NPR، 2014UZ224 عنوان یک سیاره کوتوله هنوز هم ممکن است کمی بیش از حد کوچک است گفت، اما آن را به ستاره شناسی بین المللی (ساخته شده قبل از سیاره کوتوله پلوتو کاهش داد به اختلاف تصمیم) برای تعیین تحویل داده شد.
منظومه شمسی چهار سیاره کوتوله دیگر تایید شده است، اما با توجه به بیانیه ناسا، دانشمندان معتقدند ممکن است ده ها تن از منظومه شمسی، و حتی بیش از 100 اشیاء به اندازه سیارات کوتوله که هنوز کشف نشدهاند وجود دارد.

منطقه است که در خارج از مدار نپتون به نام کمربند کوییپر.
این اعتقاد بر این است یک منطقه شکل بشقاب حاوی هزاران نفر از اجرام آسمانی یخی و یا سنگی است.
پس از این ابر اورت، یک منطقه کروی پر شده با اجرام آسمانی یخی و یا سنگی، پیچیده شده در منطقه باقی مانده از سیستم های خورشیدی نامیده می شود.
بسیاری از ستاره های دنباله دار در کمربند کویپر یا ابر اورت نشات گرفته، اما مدار بیضی شکل خود آنها را به خورشید بکشید، اگر چه به طور کلی بخش بیرونی منظومه شمسی است که عمدتا متشکل از اجرام آسمانی کوچک تشکیل شده از پلوتو در نظر گرفته.
ما هنوز حکومت نه از نزدیک سیارات هم اندازه نپتون ممکن است در آن وجود دارد در کمین است.
مطالعات اخیر نشان داده اند که مسیر خارج از اجرام منظومه شمسی شناخته شده ممکن است نشان می دهد که صفحه & ldquo؛ وجود؛ این سیاره نهم کار & rdquo.
این مطالعه تلاش های ما برای کشف سیاره جدید با استفاده از یک تلسکوپ منجر شود.