علم کوانتوم ماهواره آزمایشی “تعداد موزی” در مدار تست خوبی در حال پیشرفت

guobingwang   13/10/2016   دیدگاه‌ها برای علم کوانتوم ماهواره آزمایشی “تعداد موزی” در مدار تست خوبی در حال پیشرفت بسته هستند

داده شکل: چین 12 اکتبر توسعه اولین کوانتومی آزمایش علمی ماهواره ای

خبرنگار جهان از آکادمی علوم چین به دست که علم کوانتومی ماهواره ای تجربی چین برای اولین بار صفحه & ldquo؛ موزی تعداد کار & rdquo؛ پس از یک پرتاب موفقیت آمیز از 16 ماه اوت سال جاری، در حال حاضر
کار بر روی مدار تست، پلت فرم ماهواره ای است در حال حاضر تست، تست محموله، سه ماهواره زمین لینک تست در حال پیشرفت است هموار، سیستم های ماهواره ای مختلف عامل به طور معمول.

کوانتومی پروژه های ماهواره ای دانشمند ارشد، فرهنگستان معرفی پان Jianwei، کل کار تست در مدار برای حدود سه ماه گذشته، انتظار می رود که در اواسط نوامبر تکمیل شود.
در مدار تست کامل است، ماهواره II-V.com عبور کاربران، و آزمایش های علمی به مرحله پرداخت می شود.

در حال حاضر، صفحه & ldquo؛ موزی تعداد کار & rdquo؛ ماهواره ای پلت فرم آزمون به اتمام رسانده است.
نظارت بر انرژی، وضعیت باتری طبیعی است، منبع تغذیه بال خورشیدی نرمال، شارژ و عملکرد تخلیه مناسب؛ فرمان از راه دور و تزریق داده ها، جنبه میزان موفقیت 100٪ از راه دور.

در همین حال، از اتمام حالت کنترل وضعیت ماهواره نرخ، حالت اکتساب خورشید، موج سواری حالت گسترش یافته، و آزمون اینرسی حالت جهت، سیستم کنترل وضعیت ماهواره عامل به طور معمول، عملکرد پایدار نوسانات کم، ارتباطات داده ها انتقال، ثبات اندازه گیری از راه دور مهم است، در خط با انتظارات
، کنترل حرارتی گرم کردن مدار زیر سیستم درست کار می کند، برای دیدار با الزامات؛ مدیریت خدمات ستاره، وضعیت کامپیوتر خدمات ماهواره ای طبیعی است، ستاره نرم افزار خدمات برای اجرای درست.

محموله کار تست کامل شده است.
حمل بار از هر چک بوت، وضعیت طبیعی، از اتمام بار داخلی از آزمون تراز محور نوری، دقت و صحت تطبیق محور نوری به نیازهای ماموریت؛ کامل بار آزمون ویژه تشخیص تک فوتون، تک آشکارساز فوتون شمارش تاریک شاخص در خط با انتظارات؛ از اتمام تمام زمین
ایستگاه اشاره، ثبات خوب است، ردیابی دقت برای دیدار با الزامات، شرایط آب و هوایی تحت با الزامات هدف از این ایستگاه با هدف موفق مواجه شد؛ گرفتار منبع درست کار می کند، روشنایی منبع نور و شاخص های دیگر برای دیدار با الزامات ماموریت؛ تزریق فرمان بار، تله متری
انتقال داده های علمی و پایین دست نرمال بود.

روز تا آزمون نیمه کامل لینک.
کامل با Xinglong ایستگاه، ایستگاه دهلی نو، ایستگاه تنها با هدف آزمون ایستگاه نانشان، برای ایجاد یک آسمان لینک و زمین؛ و تکمیل ایستگاه نانشان دهلی با استفاده از آزمون دو هدف ایجاد دو جانبه زنجیره سبک گرفتار؛ با تکمیل ایستگاه با علی
تست بینایی، برای ایجاد یک لینک نوری انتقال از راه دور.
ماهواره در حال حاضر در تنظیم پارامتر، و پیدا کردن بهترین روند انباشت نقطه کار داده های معتبر.
صفحه & ldquo؛ در طی این مدت، کوانتومی اولین ماهواره جهان در همان زمان تکمیل، چین با دقت آزمایش ایستگاه دو، که یکی از بزرگترین در مشکلات تست کامل، مورد نیاز دقت بسیار بالا است.
کار & rdquo؛ کوانتومی مهندسی ماهواره ای تقسیم معاون اجرایی رئيس جمهور و فرمانده سیستم های ماهواره ای، گفت: وانگ Jianyu، صفحه & ldquo؛ اما تنها تراز کامل bistatic، ما می توانیم امید به انجام ستاره بعدی برای توزیع آزمایش کوانتومی.
کار & rdquo؛ کل بخش

مهندسی کوانتومی ماهواره علم سیستم نرم افزار، گفت: سیستم های ماهواره ای بخش معاون رئيس جمهور پنگ Chengzhi، آزمون های ماهواره ای، بسیاری از پارامترهای عملکرد بیش از مشخصات طراحی.
به عنوان مثال، با توجه به ماهواره کوانتومی تنها می تواند در شب کار می کنند، به منظور محافظت از منبع تغذیه، زمانی که آزمایش طراحی های ماهواره ای اصلی تنها یک بار در هر شب، بیش از دو بار.
روز های ماهواره ای بعد، این تیم پیدا شده است که عملکرد سیستم انرژی بسیار خوب است، این تیم پس از مشورت، تصمیم به اجازه صفحه & ldquo؛ تعداد موزی کار & rdquo؛ انجام 2 یا 3 بار یک آزمایش روز، و در نهایت موفق شد.

صفحه & ldquo؛ به طور سنتی، روز های ماهواره ای برای ایجاد ثبات، تا آنجا که ممکن تنظیم نیست، اما دانشمندان امیدوارند است که به عنوان آنجا که ممکن است زمانی که شرایط اجازه می دهد چندین آزمایش.
تیم های علمی و مهندسی است که مدل همکاری تیم یک ماهواره علم محور واقعی است؛ موزی تعداد برون آن و lsquo.
برون کار & rdquo؛ پنگ Chengzhi گفت.

این قابل درک است که ماهواره کوانتومی صفحه & ldquo؛ موزی تعداد کار & rdquo؛ یکی از آکادمی چینی علوم فضایی و پروژه های علمی خلبان و تکنولوژی استراتژیک اولین ماهواره آزمایش علمی است، در 16 آگوست با موفقیت از ماهواره مرکز راه اندازی جیوچوان راه اندازی شد.
وظیفه اصلی آن است که برای انجام علم ماهواره ای با سرعت بالا به توزیع کلید کوانتومی، درهمتنیدگی کوانتومی برای توزیع آزمایش انتقال اطلاعات کوانتومی و ماهواره زمین.