فلزات گرانبها از زمین 4450000000 سال پیش، یک برخورد سیاره بزرگ

guobingwang   13/10/2016   دیدگاه‌ها برای فلزات گرانبها از زمین 4450000000 سال پیش، یک برخورد سیاره بزرگ بسته هستند

دانشمندان از مدت ها بر روی زمین این باورند

طلا و سایر فلزات گرانبها ممکن است در چند رویداد برخورد شهاب سنگ کوچک شکل گرفته، اما یک مطالعه جدید این نظریه که یک برخورد بزرگ از زمین با یک سیاره دیگر زمین می توانید تمام فلزات گرانبها تولید به چالش می کشد.

با توجه به انگلیسی دیلی میل گزارش داد که یک زمان طولانی، دانشمندان پیش بینی کرده اند فلزات گرانبها زمین (طلا و پلاتین) در چند برخورد شهاب سنگ کوچک شکل گرفته، اما این مطالعه این نظریه که زمین و 4450000000 سال دیگر پیش به چالش می کشد
برخورد عمده از سیاره زمین با تشکیل یک فلز گرانبها.

آخرین تحقیقات نشان می دهد که تکامل رویداد برخورد خشونت آمیز زمین در تاریخ به مراتب کمتر از قبلا انتظار می رود.
موسسه توکیو از محققان فناوری مسئول مطالعه، آنها ساخته شده است یک کامپیوتر مدل، پیگیری و پس از تولد تجزیه و تحلیل فرایند توسعه از 300 میلیون سال زمین است.
این تکامل

زمین پیگیری دانشمند تجزیه و تحلیل طولانی ترین طول زمان است، نتایج نشان می دهد که شکل گیری یک برخورد بزرگ از زمین فلزات گرانبها، و نه از آنچه قبلا تصور تجربه طولانی بسیاری از برخورد شهاب سنگ کوچک است.
حضور سطوح بالاتر از فلزات گرانبها در نزدیکی سطح زمین، که بسیار تعجب آور به دانشمندان، آنها معمولا از فلزات گرانبها سپرده ها در زمین به دور هسته درونی زمین فکر می کنم.
قبل از شکل گرفتن زمین

فلزات گرانبها ldquo است و؛ از TLC کار & rdquo؛ نظریه برای توضیح این نظریه که از برخورد زمین ماده خارجی در این دوره از رسوب فلزات سنگین خود را در مجاورت سطح زمین.
عطف صفحه & ldquo؛ از TLC کار & rdquo؛ وقتی تئوری، امپریال کالج لندن زمین شناس ماتیاس – ویل برد (ماتیاس Willbold) cigarettes Sale اشاره کرد، این نظریه است که پس از هسته درونی زمین، برخورد شهاب سنگ به زمین قبل از باران تشکیل
تشکیل تعداد زیادی از فلزات گرانبها.
این شهاب سنگ شامل طلا، گوشته و پوسته قاره پر از بسیاری از طلا.

دانشمندان شدن شبیه سازی کامپیوتری از زمین، ماه و مریخ صفحه & ldquo؛ کار & rdquo؛، غلظت فلز است که تنها به عنوان یک برخورد بزرگ از زمین می تواند تمام فلزات گرانبها تشکیل می دهد.
آنها بر این باورند که روند 4450000000 سال پیش، برخورد زمین با یک سیاره دیگر در شکل گیری ماه، زمین به ارمغان آورد بسیاری از فلزات گرانبها.
این قبلی صفحه & ldquo؛ از TLC کار & rdquo؛ دیدگاههای نظری متناقض است.

همان زمان، آنها به ندرت همچنین نتایج نشان درونی منظومه شمسی دیگر زباله های شناور و مواد، نشان می دهد که زمین اولیه ممکن است متوسط ​​بیش از آرام قبلا انتظار می رود.
محققان امیدوارند نتایج این تحقیق و پژوهش برای آینده شبیه سازی اوایل تشکیل منظومه شمسی.