مطالعات نشان داده اند که ضربان قلب جنین برای اولین بار در 16 روز اول بارداری ظاهر شد

guobingwang   13/10/2016   دیدگاه‌ها برای مطالعات نشان داده اند که ضربان قلب جنین برای اولین بار در 16 روز اول بارداری ظاهر شد بسته هستند

آمار نشان می دهد که بریتانیا در هر 180 تولد زنده بود، یک مورد از بیماری مادرزادی قلبی، است که معادل آن به جدید 4000 سال، جدید 12 بیماران مبتلا به بیماری مادرزادی قلب در هر روز وجود دارد.

با توجه به انگلیسی دیلی میل گزارش داد که، در حال حاضر، یک مطالعه جدید نشان می دهد که ضربان قلب جنین برای اولین بار در 16 روز اول بارداری ظاهر شد.
محققان پیش از این بر این باورند که برای اولین بار از انقباض عضله ضربان قلب جنین انسان برای اولین بار 21 روز از بارداری است.

در حال حاضر، یک تیم تحقیقاتی دانشگاه آکسفورد دریافتند که ضربان قلب جنین انسان پیش از آن برای اولین بار، این تحقیق بودجه توسط بنیاد قلب بریتانیا (BHF) فراهم می کند.
نویسنده این بررسی، پروفسور پل BHF – رایلی (پل رایلی) گفت: ما در حال تلاش برای درک بهتر رشد قلب، تجزیه و تحلیل آن دسته از عوامل قبل از تولد در رحم مادر به نقص قلبی cigarettes Shop منجر شد، و چگونه برای تعمیر قلب از جمعیت بزرگسال
مطالعه نشان داد که درمان کمک مادرزادی ارائه سرنخ های جدید است.

با پیدا کردن برای اولین بار چگونه ضربان قلب و چگونه روند در حال توسعه مشکلات قلبی، شما می توانید بیماری های قلبی در مرحله ای از بارداری اجتناب کنند.
پروفسور رایلی و تیم امیدوار است که این کشف می تواند عضلات آسیب دیده پس از یک حمله قلبی، حمله قلبی تعمیر، به راحتی منجر به نارسایی قلبی است.

تیم تحقیقاتی دریافت اولین آزمایشگاه ضربان قلب جنین موش و بنابراین احتمالا برای اولین بار در ضربان قلب جنین انسان 16 روز پس از لقاح به نظر می رسد، مطالعه در “عرضه Elife” مجله منتشر شده است.
گزارش شده است که در انگلستان هر 180 نوزادان تازه متولد شده وجود دارد یک مورد مبتلا به بیماری مادرزادی قلب تشخیص داده شد.