میخچه و پینه دستورالعمل پیشگیری جدید

guobingwang   13/10/2016   دیدگاه‌ها برای میخچه و پینه دستورالعمل پیشگیری جدید بسته هستند

محققان دانشگاه کمبریج اولین گام در یک روش جدید درمان دیابت نوع 1 ابتلا به دیابت گرفته اند، اگر موفق میشد پایان معنی برای تحمل و قدرت سرنوشت بیماری را تحت تاثیر قرار تزریق انسولین به طور منظم، که بسیاری از بیماران کودکان
.

دیابت نوع 1 یکی از بیماری های مزمن شایع ترین کودکان، افزایش سریع تعداد افراد در هر سال تحت تاثیر قرار است.
در انگلستان حدود 400.000 نفر، تحت تاثیر قرار گرفتند از جمله 29،000 کودکان وجود دارد.
در دیابت نوع 1، سیستم ایمنی خود بدن به اشتباه تولید کننده انسولین از سلول های پانکراس شناخته می شود مضر، و در نتیجه این حمله، آنها را نابود.
نتیجه این است که با فقدان انسولین، گلوکز در خون باید به داخل سلول منتقل می شود.
بدون انسولین، سطح قند خون افزایش می یابد، در نتیجه آسیب های کوتاه مدت و بلند مدت، بنابراین بیماران باید خود را چند بار در روز تزریق به برای سهولت انسولین را جبران کند.

در یک مطالعه که در مجله دسترسی آزاد منتشر شده “کتابخانه عمومی علوم و middot. پزشکی” مطالعه در مجله، یک گروه تحقیقاتی در کمبریج، موسسه ایالات متحده پزشکی / ولکام تراست دیابت آزمایشگاهی التهاب منجر به تعدیل سیستم ایمنی بدن،
هدف این است که برای جلوگیری از سلول های ایمنی بدن بیمار سلولهای تولید کننده انسولین در خود حمله.

داروهای aldesleukin، نوترکیب اینترلوکین 2 (- 2)، دوز بالا در حال حاضر برای درمان انواع خاصی از سرطان کلیه و سرطان پوست استفاده می شود.
aldesleukin در دوز بسیار پایین تر، بهبود توانایی سلول های T تنظیمی (زیر مجموعه سلول های ایمنی)، جلوگیری از سیستم ایمنی بدن کنترل از دست می دهد و جلوگیری از آن اندام خود بدن (اتوایمیون) از بین ببرد.
کلید را به این روش این است

اولین اثر یک دوز واحد از aldesleukin در دیابت نوع 1 زیر گروه از بیماران تعیین می کند.
برای رسیدن به این، تیم طراحی تجربی پیشرفته با 40 بیماران مبتلا به دیابت نوع 1 با طیف گسترده ای از سیستم ایمنی استفاده می شود، و متوجه شد که زیر مجموعه های معینی افزایش دوز 10–20٪.
این دوز ممکن است برای جلوگیری از حمله سلولهای ایمنی بدن کافی است، اما آنها را سیستم دفاع طبیعی بدن، که ما را از باکتری های مهاجم محافظت و یا عفونت ویروس ضروری است را مهار نمی کند.

پژوهشگران همچنین دریافتند که، در یک محاکمه قبلی برخی از شرکت کنندگان جوابی نداد، که ممکن است به عنوان یک مشکل aldesleukin رژیم دوز روزانه تفسیر شود.
نتایج فعلی نشان می دهد که نتایج مدیریت روزانه زیر گروه های جمعیتی کمتر حساس به مواد مخدر تبدیل شده، آن است که به منظور رسیدن به بهترین نتایج ایمنی نباید به دارو هر روز توصیه می شود.

صفحه & ldquo؛ دیابت نوع 1 اگر درمان نشود کشنده است، اما درمان کنید & mdash؛ & mdash؛ و تزریق چند بار در انسولین روز است مناسب نیست، بدترین جنبه های بیمار دردناک تر، به خصوص برای کودکان، کار & rdquo؛ فرانک والدرون-لینچ
دکتر گفت.
صفحه & ldquo؛ هدف ما این است به منظور توسعه یک روش درمان می توانید تزریق روزانه انسولین پایان و باعث خود وضعیت سیستم ایمنی بدن بیمار از آسیب اولیه.

صفحه & ldquo؛ ما در مرحله مقدماتی هستند، اما این یک استفاده از مواد مخدر به طور طبیعی در بدن تولید به بازگرداندن سلامت سیستم ایمنی بدن این بیماران است.
مطالعات قبلی در سرکوب سیستم ایمنی بدن متمرکز شده است، ما می خواهیم آن را تنظیم کنید.
گام بعدی ما این است که برای پیدا کردن برنامه بهینه درمان کنید & mdash؛ & mdash؛ و اگر چه آسیب جلوگیری نمی کند، آسیب سیستم دفاع طبیعی ما است، اما آن را فقط به منظور افزایش پاسخ خود بدن.
کار & rdquo؛

محققان گفتند، هر نوع درمان در ابتدا تمرکز بر روی تازه تشخیص داده شده دیابت 1 بدن، که بسیاری از آنها هنوز هم قادر به تولید انسولین کافی برای جلوگیری از عوارض این بیماری هستند نوع.
درمان می تواند کمک جلوگیری از آسیب بیشتر و کمک به آنها برای ادامه تولید مقدار کمی از انسولین در طی یک دوره زمان طولانی تر.

میخچه یا پینه است به دلیل اصطکاک طولانی پوست ضخیم و یا فشار در پای نظر می رسد منطقه دردناک است.

آن طولانی در بالای پا یا پا است میخچه نامیده می شود.
کسانی که ظاهر می شود در کف پا می کالوس نامیده می شود.

با توجه به انجمن پزشکی Podiatric آمریکا (APMA) گفت، بدون توجه به جایی که آنها هستند، میخچه و پینه ممکن است آسیب برساند، و می تواند عواقب جدی برای بیماران مبتلا به دیابت و یا گردش خون تاثیر می گذارد.

با توجه به اخبار انجمن نظرات کنفرانس، صفحه & ldquo؛ میخچه و پینه خفیف ممکن است نیاز به درمان ندارد.
اگر میخچه یا پینه نمی دهد شما باعث مشکل، هر آن ممکن است.
کار & rdquo؛

صفحه & ldquo؛ اگر میخچه و پینه باعث درد و ناراحتی، یا به هیچ وجه با زندگی روزانه تداخل، برای دیدن یک پزشک.
توصیه های سازمان؛ علاوه بر این، بیماران مبتلا به دیابت، گردش خون ضعیف و یا سایر بیماران مبتلا به بیماری های جدی باید پا rdquo را بررسی کنید، و.

اگر یک میخچه و پینه کمی وجود دارد، دکتر شما ممکن است به شما توصیه می کفش تغییر دهید، یا اضافه کردن برخی از مواد دیگر است.

میخچه یا پینه اما ترجیحا بیشتر توسط پزشک.
می توان آن را با یک کلفت شدن پوست اسکالپل تکه خراشیده.
این یک درمان دردناک است، چون پوست مرده است.
با توجه به APMA، میخچه یا پینه اگر حملات مکرر ممکن است به درمان بیشتر نیاز دارد.

اگر میخچه یا پینه باعث درد شدید، شما می توانید کورتیزون استفاده کنید.
انجمن، گفت: store cigarettes در برخی از موارد، جراحی ممکن است لازم باشد.

برای جلوگیری از میخچه و پینه، پوشیدن کفش مناسب.
اگر شما پای پیاده و یا انگشت پا یک ناهنجاری، دکتر چه کفش مناسب ترین است.

با توجه به APMA، استفاده از پد ژل ممکن است میخچه و پینه باعث کاهش اصطکاک و فشار است.
پزشک می تواند به شما کمک کند بهترین مکان به نقطه ژل پد قرار داده شده است را پیدا کنید.