هکرها می توانند رابط برای نظارت بر سیگنال مغز از طریق مغز و کامپیوتر

guobingwang   19/08/2016   دیدگاه‌ها برای هکرها می توانند رابط برای نظارت بر سیگنال مغز از طریق مغز و کامپیوتر بسته هستند

هکرها ممکن است تصویر در نرم افزار نرم افزار ایمپلنت، از طریق رابط مغز و کامپیوتر به ضبط پاسخ مغز از کاربران را قادر می سازد تا کاربر را به نظارت بر سیگنال های مغز و کنترل.

رابط مغز و کامپیوتر معمولا برای زمینه پزشکی و یا مناطق دیگر مانند بازی، سرگرمی، معاملات بازار استفاده می شود.

پکن در تاریخ 5 اوت، بر اساس گزارش رسانه های خارجی، دانشمندان دانشگاه واشنگتن اخیرا هشدار داد که هکرها ممکن است تصویر در نرم افزار نرم افزار ایمپلنت، از طریق رابط مغز و کامپیوتر به ضبط پاسخ مغز از کاربران را قادر می سازد مغز کاربران
نظارت و کنترل سیگنال.

محققان دانشگاه واشنگتن در مقاله خود را به مردم شرح داده شده در جزئیات چگونگی استفاده از نرم افزار هک تصاویر کاشت، چگونگی استفاده از رابط مغز و کامپیوتر به ضبط مغز کاربر پاسخ به آگاهی اطلاعات.
گرچه برخی از این ممکن است مانند یک طرح فیلم علمی تخیلی به نظر برسد، اما دانشمندان هشدار می دهند که به نظر می رسد یک تهدید مجازی در حال رشد است، و به تدریج به واقعیت مجازی تبدیل شده است.
دانشمندان در حال حاضر به پاسخ دولت برای معرفی یک سیاست در حریم خصوصی و امنیت، طراحی شده برای جلوگیری از هکرها و خواندن سیگنالهای عصبی انسان فرستاده می شود.

رابط مغز و کامپیوتر معمولا برای زمینه پزشکی و یا مناطق دیگر مانند بازی، سرگرمی، معاملات بازار استفاده می شود.
با وجود این فناوری آن در ابتدا قرار بود به منظور بهبود و افزایش درصد زنده بودن و کیفیت زندگی انسان، اما در صورت استفاده نادرست، مانند توسط هکرها، عواقب غیر قابل تصور خواهد بود.
بنابراین، دانشمندان به شدت برای معرفی اولیه سیاست های مربوطه، که منع استفاده از این تکنولوژی مخرب نظارت بر سیگنال های مغز انسان نامیده می شود.
مهندس برق هاوارد – ژیژک بیان می شود، صفحه & ldquo؛ هیچ زمان.
اگر ما نمی توانیم فورا سیاست را در این زمینه، که همه خیلی دیر است.
کار & rdquo؛

دستگاه بازی و یا یک مانیتور فشار پوشش از این الکترودها احتمال زیاد به یک رابط مغز و کامپیوتر.

ژیژک و تامارا – مشغول به کار Bonassi در هک کردن پژوهش فن آوری، تحقیقات خود را نیز شامل تکنولوژی رابط مغز و کامپیوتر.
آنها به جمع آوری اطلاعات خصوصی کاربران را در بازی های ویدئویی از طریق برخی از سیگنال های خاص تعبیه شده است.
به عنوان مثال، برخی از کاربران بازی های ویدئویی اغلب بر روی صفحه نمایش به طور ناگهانی پرش از برخی علائم تجاری آشنا، و تصاویر دیگر که آنها فورا ناپدید می شوند.
این است و شما را در یک پوشش بازی، اما هکرها با استفاده از این تصاویر به ثبت مغز خود را یک واکنش آگاهانه.
این مانیتور فشار بازی دستگاه یا یک الکترود کلاه به احتمال زیاد به یک رابط مغز و کامپیوتر.
البته، هکرها ممکن است هدف این است که به تنظیمات خود را در بازی محدود نمی شود.
آنها می توانند موضع سیاسی خود را در این راه، مذهب یا گرایش جنسی را درک کنید.
این همه در یک روز به احتمال زیاد مورد استفاده قرار گیرد برای تکمیل مخالفان خود را ضربه مهلک، به طوری که شما بدون سپرده روبرو هستند، دچار شکست.

Bonassi توضیح داد که، صفحه & ldquo؛ مشکل BCI که امروز بسیاری از تجهیزات استفاده می کنیم، به عنوان مثال با نرم افزار کاربردی برق و کنترل است.
این نرم افزار نه تنها قادر به دریافت اطلاعات مفید EEG، اما مغز می توانید تمام اطلاعات را دریافت کنید.
این اطلاعات شامل بسیاری از حریم خصوصی است.
کار & rdquo؛ ژیژک همچنین گفت که، در واقع، تنها هکر از این تکنولوژی بهره مند نیست، پلیس و سازمان های دولتی نیز ممکن است اطلاعات از طریق این تکنولوژی به دست آورد، به نظر می رسد در استفاده از یک صفحه & ldquo شود؛ کار & rdquo؛. نسخه بردار از راه دور

توسط هکرها، سیستم BCI کنترل می شود.
در واقع، هکرها تنها بهره مندی از این فن آوری، پلیس، سازمان های دولتی و سایر اطلاعات نیز می تواند با این روش بدست آمده می شود.
شاید ما

از صفحه & ldquo؛ خواندن ذهن کار & rdquo؛ هنوز دور است، اما تحقیقات ژیژک و Bonassi نشان می دهد که با درک ترجیحات مردم در این راه هنوز هم ممکن است.
پژوهشگران توضیح دادند که، صفحه & ldquo؛ این است که در واقع علوم اعصاب.
اگر کسی که دارای نوعی از تحریک یک واکنش احساسی قوی، و سپس دوباره زمانی که او به طور متوسط ​​300 میلی ثانیه پس از تحریک دیدم، مغز سیگنال به اوج مثبت رخ می دهد.
کار & rdquo؛ هر چند آن را قادر به شناسایی خلق و خوی فرد دقیق را از طریق یک تصویر خاص است، اما می تواند بر روی صفحه نمایش استراتژیک، قرار دادن عکس های مختلف، شما می توانید دامنه تبعیض محدود.
این رویکرد نرخ دقت تا 72٪ به 84٪ ثابت شده است.
مدت زمان طولانی پایین، هکرها می تواند درک بسیار روشنی از وضعیت روانی فرد است.

زمان طولانی، فن آوری رابط مغز و کامپیوتر، بخش مهمی از نرم افزار بازی است.
در حال حاضر، این تکنولوژی نه تنها برای دسته کنترل بازی استفاده شده است می تواند برای نظارت علائم حیاتی و نشانه سلامت استفاده می شود.
علاوه بر این، تبلیغ همچنین می توانید از این تکنولوژی برای جمع آوری اطلاعات کاربران، از جمله آنها ممکن است واکنش های خود را به یک آگهی ماشین یا یک تصویر پیتزا به درک روانشناسی خود استفاده کنید.
برای خرده فروشان، صفحه & ldquo؛ وارد کار & rdquo؛ مغز مشتری دیگر یک رویا خواهد بود، آنها را اولویت مشتری مطمئن شوید.
دانشگاه

کالیفرنیا، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه دانشمندان ژنو یک راه حل است که می تواند سیگنال ها را از مغز انسان به اطلاعات حساس، مانند کلمات عبور و اطلاعات حساب بانکی و گرفتن پیشنهاد کرده اند.
آنها با استفاده از یک کنترل کننده بازی برای شبیه سازی نشان دهد که چگونه هکرها به راحتی صفحه & ldquo؛ استراق سمع کار & rdquo؛ امواج مغزی مردم، و این بازی کنترل به قیمت تنها 299 $، شما می توانید آزادی خرید.

ژیژک و Bonassi تمرکز از نگرانی است که روش جمع آوری اطلاعات است، اما اهمیت این فناوری در شرایط حریم خصوصی و امنیت است.
آنها گفتند: صفحه & ldquo؛ قانون فدرال فعلی مقررات برای محافظت از اطلاعات پزشکی داشته باشد، اما ممنوعیت ارتباط کمی مربوط به حفاظت از داده ها BCI وجود دارد.
چنین تهدید برای حریم خصوصی و امنیت در حال حاضر وجود دارد و در حال رشد است، این تهدید را می توان در حق مردم به نقض حقوق حریم خصوصی و حیثیت دیده می شود.
کار & rdquo؛

از دانشمندان معتقدند که لازم است به آمده تا با راه حل های موثر برای جلوگیری از حریم خصوصی و امنیت مسائل مورد توسط BCI به ارمغان آورد.
ژیژک و Bonassi پیشنهاد سیگنال های عصبی می توانید تعدادی از نرم افزار نرم افزار فیلتر می توانید داده های خاص آنها نیاز به دست آورد.
در سال 2014، کاغذ و Bonassi ژیژک پیشنهاد کرده است صفحه & ldquo؛ BCI ناشناس کار & rdquo؛ فن آوری، که می تواند پردازش سیگنال های عصبی، کاهش برخی از اطلاعات حریم خصوصی شخصی، قبل از شما می توانید ذخیره و انتقال
.